Výskyt vší ve školce
11.12.2018 00:14

Vážení rodiče,

chtěli bychom Vás upozornit na výskyt vší u dětí v naší MŠ.

Prosíme Vás, abyste důkladně prohlédli vlasy svým dětem a v případě výskytu vší provedli důsledně všechna potřebná opatření proti jejich dalšímu šíření, včetně informace ve třídě a omluvení dítěte ze školky po dobu nezbytně nutnou k odstranění parazitů. Předejdeme tak opakovanému šíření vší mezi dětmi.

Vyúčtování přeplatků stravného za období září až prosinec 2018
05.12.2018 13:07

Vážení rodiče,

vyúčtování přeplatků stravného za září – prosinec 2018 bude uděláno již k 14. 12. 2018. Částky budeme posílat na vaše účty, které jste uvedli v přihlášce na stravování, a to 18. - 20. 12.2018.  Upozorňuji, že jste povinni hlásit jakoukoliv změnu, v tomto případě změnu čísla účtu. Občas se nám platba vrací z důvodu nenahlášení změny účtu.

Odhlášené stravné za období od 17. 12. do 21. 12.18 bude převedeno do ledna, kdy dostanete dva lístečky s vyúčtováním. První k 14. 12., kde je uvedena částka, která vám přijde v prosinci na účet, druhý k 21. 12. 2018, kde je konečný přeplatek.

Voců Michaela, vedoucí školní jídelny

VÁNOČNÍ BESÍDKA A TVOŘENÍ
21.11.2018 20:09

Srdečně zveme všechny maminky, tatínky, babičky, dědečky a sourozence dětí z mateřské školky na „Vánoční besídku a tvoření“ do MŠ, které se uskuteční v úterý 11.12. od 16:00 hodin.

Besídka a tvoření bude probíhat v obou třídách MŠ. Koťátka ve třídě Koťátek a Myšičky ve třídě Myšiček. Každé dítě si ve své třídě vytvoří výrobky, které si odnese domů.

Cena tvoření je 80,-/Kč za každé tvořící dítě. Jedná se o částku pokrývající materiál zakoupený na tvoření.

Po besídce a společném tvoření bude pro všechny připravené malé občerstvení, čaj a káva. Prosíme, maminky a babičky o donesení pár kousků vánočního cukroví nebo ovoce na ochutnání.

Těšíme se na Vás :-)

Noviny