NEŠTOVICE V MATEŘSKÉ ŠKOLE
25.03.2019 16:51

Vážení rodiče,

upozorňujeme, že se ve školce vyskytly NEŠTOVICE. Prosíme proto o zbystření pozornosti, pokud Vaše dítě ještě tuto nemoc neprodělalo.

Vzhledem k tomu, že jde o infekční onemocnění, žádáme Vás, aby děti, které přijdou  po nemoci  do MŠ, byly zdravé bez známek nemoci (např: stroupky…). V opačném případě bude paní učitelkou požadováno potvrzení od lékaře, že dítě není infekční a může do kolektivu.

Aktualizace řádu školní jídelny
13.03.2019 14:38

Vážení rodiče,

ke dni 11. 3. 2019 byl aktualizován řád školní jídelny. Byly provedeny menší úpravy a dále jsou doplněny informace, zejména co se týče dietního stravování a alergií na potraviny. Prosím, abyste se s ním seznámili - viz sekce "DOKUMENTY".

Děkujeme, Voců Michaela - vedoucí školní jídelny a Kudrnová Iveta - ředitelka MŠ

JARNÍ ÚKLID ZAHRÁDKY
08.03.2019 16:51

Vážení rodiče,

pokud můžete, přijďte nám v úterý 26. března pomoci vytvořit dětem ještě hezčí prostředí pro hru, ale i učení hrou na naší zahrádce.

Práci na zahrádce zahájíme v 15.00 hodin. Každý může přijít dle svých možností.

Čeká nás:

• Úklid zahrádky (sbírání klacíků, kamenů a šišek)
  • Sázení ovocných keřů
  • Pletí záhonků
  • Kultivace půdy pod ovocnými stromy
  • Úprava dopadiště pod nově vybudovanou skluzavkou
  • Úprava dopadiště pod houpačkami
  • Vysypaní prostoru pod lanovými prvky mulčovací kůrou
  • Příprava terénu pro vybudování hmatové stezky

S sebou (kdo má možnost) přineste rýč nebo lopatu, motyku, kolečko, zahradní hrabičky (na rozhrabavání mulčovací kůry)

Drobné občerstvení a pití pro rodiče i děti bude zajištěno.

DĚKUJEME A TĚŠÍME SE NA VÁS

ŠKOLA V PŘÍRODĚ - ZÁLOHA
07.02.2019 14:06

Škola v přírodě v horské chatě na Špici v obci Benecko

Prosíme rodiče dětí přihlášených na ŠVP o úhradu zálohy ve výši 1500,-Kč. Úhradu proveďte do 28. února 2019 převodem na účet MŠ. Stejným způsobem jako hradíte obědy dítěte, pod stejným VS, do poznámky uveďte jméno dítěte + záloha na ŠVP.

V letošním roce odjíždí na ŠVP celá MŠ včetně veškerého personálu. MŠ bude tedy po dobu konání ŠVP uzavřena.

Termín ŠVP: 3.6. - 7.6.2019

Čas odjezdu: pondělí 3.6. v 8.00 hodin

Čas návratu: pátek 7.6. mezi 12.00 – 13.00 hodinou

Celková cena:
  cca 2400,-Kč

Cena zahrnuje:

- ubytování

- stravování: 5x denně + pitný režim

- dopravu: tam a zpět

- vstup do vířivky a vyhřívaného bazénu

- vstup do ZOO hřiště

- noční službu u dětí

- pojištění storno poplatků (pro případ, že dítě onemocní a nebude moci odjet)

Informace k ubytování:

Chata na Špici v obci Benecko je nejvýše položená obec v západních Krkonoších. Leží na klidném a bezpečném místě, daleko od hlavní silnice, uprostřed přírody.

Chatu obklopuje dětské ZOO hřiště, děti se mohou procházet a hrát si mezi mini prasátky, kozami, s oslíkem a dalšími zvířátky.

Dále je u chaty dětské hřiště - klouzačka, trampolína, houpačky, prolézačky a pískoviště.

Přímo v chatě bude pro děti k dispozici vyhřívaný bazén s vířivkou.

V blízkosti chaty jsou horské louky a les.

Dne 21.5.2019 se v MŠ uskuteční informativní schůzka týkající se ŠVP, kde Vám bude předán seznam věcí a veškeré potřebné informace a dokumenty.

Noviny