ZAMYKÁNÍ ZAHRÁDKY 19.11.
14.11.2019 07:27

Vážení rodiče,

srdečně Vás všechny zveme v úterý 19. listopadu na podzimní „ZAMYKÁNÍ ZAHRÁDKY“. Snad nám již bude počasí přát a podaří se nám akci uskutečnit.

Bude nás čekat úklid zahrádky. Proto kdo máte, vezměte si s sebou hrábě. Hrabání listí bude zahájeno v 15.00 hodin. V 17.00 hodin děti vystoupí s krátkým programem, po kterém bude následovat opékání buřtů.

Pro školkové děti budou buřty zdarma, nakoupené ze zisku za sběr papíru. Ostatní strávníci si mohou zakoupit buřta v MŠ za poplatek 10,-Kč nebo si donést vlastní zásoby.

Během akce bude pro děti i rodiče připraven čaj a podáváno malé občerstvení. Přivítáme i dobroty připravené maminkami a babičkami.

TĚŠÍME SE NA VAŠI ÚČAST.

ZRUŠENÍ ZAMYKÁNÍ ZAHRÁDKY
12.11.2019 09:36

Vážení rodiče,

z důvodu špatného počasí rušíme dnešní "Zamykání zahrádky". Náhradní termín bude dle předpovědi počasí upřesněn.

KOŤATA - CVIČENÍ V SOKOLOVNĚ ČAKOVICE
31.10.2019 19:39

Vážení rodiče,

děti ze třídy Koťat budou jezdit cvičit do čakovické sokolovny. Doprava bude probíhat prostřednictvím MHD. Cvičit se bude v pondělí dopoledne od 10.00 do 11.00 hodin pod vedením paní učitelek z MŠ v následujících dnech: 4.11., 11.11., 18.11., 25.11., 2.12. a 9.12.

Na cvičení budou děti potřebovat: batůžek, láhev s pitím, která neteče, tepláky, tričko s krátkým rukávem, sportovní obuv se světlou podrážkou a balíček papírových kapesníčků.

Pronájem sokolovny bude hrazen z fondu kultury.

Vyzvednutí fotografií v MŠ
29.10.2019 21:55

Vážení rodiče,

fotografie Vašich dětí si můžete vyzvednout na třídách u paní učitelek:

Balíček fotografií dítěte za 270,- Kč  (2ks fotografie 15x23 cm a 4ks fotografie 10x15 cm)

Společné foto třídy za 120,- Kč

Pokuste se, prosím, nosit částku co nejpřesněji.

(Zobrazit celou novinku......)

Naše školka začala používat aplikaci LYFLE
29.10.2019 21:40

Vážení rodiče,

naše školka začala používat aplikaci LYFLE. Každému z Vás přišla na email uvedený v MŠ informace o založení účtu v systému LYFLE. Aplikaci si můžete stáhnout do svých mobilních telefonů. K přihlášení budete potřebovat Váš email uvedený v MŠ a heslo, které si sami zvolíte.

Aplikace umožňuje sledovat hromadná oznámení, fotografie a můžete ji využívat pro vkládání omluvenek Vašich dětí.

Pro rodiče je LYFLE zcela zdarma.

Po dobu třech měsíců bude probíhat zkušební provoz této aplikace. Poté se společně s Vámi rozhodneme, zda budeme mít zájem aplikaci i nadále využívat.

Noviny