Vánoční prázdniny
12.12.2019 15:52

Vážení rodiče,

mateřská škola bude uzavřena od pondělí 23. 12. 2019 do pátku 3. 1. 2020 z důvodu vánočních prázdnin.

Na Vaše děti se budeme opět těšit v pondělí 6. 1. 2020.

Přejeme Vám radostné prožití vánočních svátků a v novém roce pevné zdraví, mnoho štěstí a spokojenosti.

Kolektiv MŠ Miškovice

Vánoční nadílka v MŠ
12.12.2019 15:36

Vážení rodiče,

v pondělí 16.12. v dopoledních hodinách bude na děti v MŠ čekat vánoční nadílka. Sejdeme se ve školce slavnostně oblečeni, vyzkoušíme si tradiční vánoční zvyky, zazpíváme si koledy, ochutnáme cukrovíčko a budeme se těšit na dárečky.

Maminky prosíme a malou krabičku cukroví na slavnostní stůl.

Děkujeme za spolupráci

DOPOLEDNÍ VÝLET NA ZÁMEK LOUČEŇ
10.12.2019 23:06

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 12.12. se vydáme na dopolední výlet na zámek Loučeň, kde nás bude čekat adventní prohlídka zámku. Děti se seznámí s tradicí vánočních svátků a významem a historií vánočního stromečku. Provázet nás bude sama paní kněžna, knížecí komorník nebo někdo z dalších členů knížecí domácnosti. V každé zámecké komnatě na nás bude čekat vždy jiný vánoční stromek se svým příběhem: staročeský lidový, stromeček zavěšený špičkou dolů, knížecí secesní, tančící, světelný, cestovatelský, gurmánský, myslivecký, podmořský, a další.

Sraz dětí je do 7.30 hodin ve třídě MŠ.

Na sebe děti potřebují slušné a pohodlné oblečení, v zámku je udržována teplota 19oC

S sebou děti potřebují: batůžek, který jim nebude padat z ramen, láhev s pitím, která neteče a balíček papírových kapesníčků. Nedávejte prosím dětem bonbóny ani čokolády. Dopolední svačinku si povezeme s sebou ze školky. Na oběd se vrátíme zpět do MŠ.

Děkujeme za spolupráci.

Fond Sidus
10.12.2019 23:04

Vážení rodiče,

pokud budete mít i nadále chuť pomáhat ostatním dětem, můžete se s námi zapojit do projektu fondu SIDUS. Jedná se o veřejnou dobročinnou sbírku, jejíž výtěžek je věnován dětem po celé ČR, které jsou dlouhodobě nemocné nebo zdravotně postižené a potřebují přispět na zdravotnické pomůcky, přístroje nebo na vybavení se speciálními úpravami. (www.fondsidus.cz).

Pomoci může každý, kdo zakoupí „Pohádkové Lepíky“ za 50,- Kč. Lepíci jsou k dispozici u paní učitelek na třídách. Koupí „Lepíků“ pomůžete mnoha jiným dětem.

Děkujeme za spolupráci

(Zobrazit celou novinku......)

Poděkování za "Krabice od bot"
10.12.2019 23:03

Moc děkujeme všem rodičům a dětem, kteří vybrali a nachystali dárky pro děti do sbírky "Krabice od bot"!

V naší školce se nakonec shromáždilo více než 10 dárkových krabic, které byly v pátek 6.12. doručeny do sběrného místa, odkud poputují k dětem do dětských domovů. Dále jsme doručili krabici hraček, bonbóny a mandarinky, které jste donesli do Klokánku Štěrboholy. Věříme, že obdarovaným dětem přichystají dárky od Vás pod stromečkem krásné překvapení! Všichni víme, že není nic krásnějšího než dětský úsměv a dětská radost. A také radost někoho obdarovat. Obrázky dokumentující zabalování dárečků jsou k dispozici na stránkách naší MŠ.

Ještě jednou všem děkujeme za pomoc a spolupráci.

Vrácení přeplatků stravného
10.12.2019 13:06

Vážení rodiče,

vyúčtování přeplatků stravného za září – prosinec 2019 bylo uděláno k 10. 12. 2019. Částky se budou posílat na vaše účty, které jste uvedli v přihlášce na stravování, a to od 12. 12. 2019. Upozorňuji, že jste povinni mi hlásit jakoukoliv změnu v údajích na přihlášce ke stravování, v tomto případě změnu čísla účtu. Přeplatky posíláme záměrně dříve, abychom vyřídili platby, které by se nám mohly vrátit zpět.

Odhlášené stravné za období od 11. 12. do 20. 12. 2019 bude převedeno do ledna 2020.

PLATBY NA LEDEN: Prosím, dodržujte termín plateb dle řádu školní jídelny.

Platby na leden by měly z vašich účtů odcházet až 3. 1. 2020, NE DŘÍVE!

Voců Michaela, vedoucí školní jídelny

KOŤATA - CVIČENÍ V SOKOLOVNĚ ČAKOVICE
31.10.2019 19:39

Vážení rodiče,

děti ze třídy Koťat budou jezdit cvičit do čakovické sokolovny. Doprava bude probíhat prostřednictvím MHD. Cvičit se bude v pondělí dopoledne od 10.00 do 11.00 hodin pod vedením paní učitelek z MŠ v následujících dnech: 4.11., 11.11., 18.11., 25.11., 2.12. a 9.12.

Na cvičení budou děti potřebovat: batůžek, láhev s pitím, která neteče, tepláky, tričko s krátkým rukávem, sportovní obuv se světlou podrážkou a balíček papírových kapesníčků.

Pronájem sokolovny bude hrazen z fondu kultury.

Děkujeme za spolupráci.

Noviny