Vytvořeno: 21.11.2017 19:59

Prosíme rodiče níže uvedených dětí o úhradu kroužku bruslení ve výši 1240,- Kč/dítě (doprava 1000,-Kč + 240,-Kč lekce bruslení) do konce měsíce listopadu. Peníze budou vybírat paní učitelky na třídách.

Kroužek bruslení bude probíhat každou středu od 10.00 do 11.00 hod. na zimním stadiónu v Neratovicích. Zahájen bude 6.12.2017 poslední bruslení proběhne 31.1.2018, jedná se celkem o 8 lekcí.

Děti budou ze školky odcházet po dopolední svačině a vrátí se na oběd. Autobus děti naloží a opět přiveze před MŠ.

S sebou děti potřebují: teplé oblečení vhodné na led, rukavice, helmu a brusle.

Omlouváme se všem rodičům, jejichž děti se nepodařilo na kroužek bruslení umístit. Počet dětí je z důvodu kapacity autobusu a počtu instruktorů omezen na 16. Děti byly vybrány podle věku (nejstarší).

Seznam dětí:

Myšky:                                           Koťata: