Vytvořeno: 04.01.2018 13:45
VÝLET TOULCŮV DVŮR

Koťátka v pondělí 8.1. a Myšičky v pátek 12.1. vyrazí na polodenní výlet do střediska ekologické výchovy Toulcův dvůr. Program je z kapacitních důvodů možný jen pro jednu třídu, proto nemohou jet obě třídy naší MŠ na výlet ve stejný termín.

Sráz dětí je do 7.45 hod. v MŠ. Odjezd je v 8.00 hod. z Miškovic od rybníku. Návrat na oběd.

S sebou děti potřebují batůžek s pitím a pláštěnkou

Dopolední svačinku povezeme s sebou ze školky a na oběd se vrátíme zpět do MŠ. Nedávejte prosím dětem bonbóny ani čokolády.

Děti bude čekat program „Bude zima, bude mráz“. Dozvíme se, co dělá příroda v zimě? Která zvířátka v zimě spí a se kterými se můžeme v zimě potkat? Zahrajeme si na zimní spáče a nespáče, seznámíme se s nejběžnějšími stopami zvířat a sami si zkusíme zvíře vystopovat. Domů si odneseme něco na památku.

Program probíhá z části venku, teplé oblečení na ven nutné!

Výlet budeme hradit z fondu kultury:

Program 80,-Kč/dítě. Doprava: 2.200,-Kč (2x – 8.1. a 12.1.)

Celková cena v případě účasti všech 56 dětí 8.880,- Kč