Vytvořeno: 17.01.2018 17:13
KURZ PLAVÁNÍ

V pondělí 29.1. bude zahájen kurz plavání. Kurz bude probíhat každé pondělí v hotelu DUO a ukončen bude 30.4., jedná se o 10 lekcí.

Plavání se neuskuteční v následující pondělky:

12.2. - jarní prázdniny

26.2. - jarní prázdniny pí. plavčice

5.3. - lyžáček MŠ Třeboradice + děti z MŠ Miškovice

2.4. - Velikonoční pondělí

Prosíme rodiče všech přihlášených dětí o úhradu kurzu plavání ve výši 2320,- Kč/dítě (plavání 1500,- Kč, doprava 820,- Kč) do 30.1..

Peníze posílejte převodem na účet MŠ s VS dítěte, který máte na stravné a v poznámce uveďte: Plavání – jméno dítěte (př. Plavání – Jan Novák)

Příchod dětí do MŠ do 8.00 hod.. Odchod z MŠ bude v 8:20 hod..

S sebou do batůžku: igelitovou tašku, ručník, plavky, koupací čepici, (plavecké brýle). Nedávejte dětem sprchový gel, vozíme ze školky.

Dále dětem nedávejte žádné pití ani jídlo. Děti dostanou před odjezdem v MŠ svačinu a po plavání pro ně budou mít paní učitelky připravená nakrájená jablíčka. Po příjezdu do MŠ dostanou oběd.

Holčičky by měli mít na plavání pevně svázané vlásky, aby bylo možné lépe nasadit koupací čepici. Paní plavčice doporučuje i plavecké brýle. Pantofle jen v případě, že si je dítě dokáže samo uhlídat, ale nejsou nutné. Do batůžku dejte, prosím,  igelitovou tašku, aby nedošlo k promočení.