Vytvořeno: 05.02.2018 16:03
Výlet do Jump parku

Výlet JumpPark

Ve čtvrtek 8.2. vyrazíme na polodenní výlet do JumpParku Praha, Jarov.

Sráz dětí je do 8.00 hod. v MŠ. Odjezd je v 8.30 hod. z Miškovic od rybníka. Návrat na oběd.

S sebou děti potřebují: batůžek s dobře označeným pitím (barevná láhev nebo samolepka, aby si dítě své pití poznalo) a sportovní oblečení (tepláky + tričko s krátkým rukávem), obuv děti nepotřebují, skáče se na boso nebo v protiskluzových ponožkách.

Nedávejte prosím dětem žádné jídlo ani dobroty. Dopolední svačinku budou mít děti ve školce. S sebou ze školky povezeme jablíčka, která děti dostanou po skončení skákání. Na oběd se vrátíme zpět do MŠ.

Děti bude čekat skákání na trampolínách, při kterém si procvičí každý sval v těle a posílí celé tělo. Skákání také zlepšuje krevní oběh, rovnováhu, koordinaci a kondici dětí.

Výlet budeme hradit z fondu kultury:

Pronájem JumpParku jen pro naši MŠ: 5.000,-Kč

Doprava: 3700,-Kč (velký bus 2.200,- malý 1.500,-)