Vytvořeno: 05.01.2019 11:33

úterý 8.1.2019 bude zahájen kroužek bruslení.

Rodiče dětí přijatých na kroužek obdrželi od paní učitelek přihlášky.

Omlouváme se všem rodičům, jejichž děti se nepodařilo na kroužek bruslení umístit. Počet dětí je omezen dle možností trenéra, tak aby děti zvládl a lekce bruslení měly smysl a výsledky. Děti byly vybrány podle věku (nejstarší).

Kroužek bude probíhat každé úterý od 10.00 do 11.00 hod. na zimním stadiónu v Neratovicích až do 26.2.2019. Mimo úterý 19.2., kdy jsou jarní prázdniny.

Prosíme rodiče dětí, kteří obdrželi a vyplnili přihlášku o úhradu kroužku bruslení ve výši 1000,- Kč/dítě (doprava + lekce bruslení) nejpozději do 7.1.2019. Peníze budou vybírat paní učitelky ve třídě Myšek.

Děti budou ze školky odcházet po dopolední svačině a vrátí se na oběd. Do Neratovic nás bude dopravovat objednaný autobus.

S sebou děti potřebují: teplé oblečení vhodné na led, rukavice, helmu a brusle. Nejlépe brusle v batohu a helmu připnout k batohu, aby děti byly schopné vše donést do autobusu.