Vytvořeno: 08.01.2019 17:43
Celodenní výlet do IQlandie Liberec

Ve středu 23.1. se vydáme na celodenní výlet do IQlandie Liberec.

Děti si pod vedením zkušených lektorů otestují své smysly - chuť, čich, hmat, zrak i sluch.

Dále s dětmi navštívíme expozice: „Malá věda“, „Svět kolem nás“, „Schopnosti a dovednosti“, „Vodní svět, hlavolamy a klamy“. Kde budou moci děti experimentovat, rozvíjet svou zručnost, myšlení a trpělivost.

Sraz dětí je do 7.45 hodin v MŠ. Odjezd je v 8.00 hodin od rybníka.

Návrat cca v 15.00 hodin

Na sebe děti potřebují pohodlné oblečení na celý den.

S sebou děti potřebují: batůžek, pití na celý den a svačinku na odpoledne. Nedávejte prosím dětem bonbóny ani čokolády.

Dopolední svačinku si povezeme s sebou ze školky. Oběd máme zajištění na místě. Odpolední svačinku dejte prosím dětem z domova.

Výlet budeme hradit z fondu kultury: vstupné do expozic 80,- Kč/dítě, program: Lidské smysly pro nejmenší: 50,- Kč/dítě, oběd 90,- Kč/dítě, doprava 6500,- Kč, parkovné 100,- Kč

Cena při účasti všech 56 dětí:  18920,-Kč