Vytvořeno: 07.02.2019 14:06
ŠKOLA V PŘÍRODĚ - ZÁLOHA

Škola v přírodě v horské chatě na Špici v obci Benecko

Prosíme rodiče dětí přihlášených na ŠVP o úhradu zálohy ve výši 1500,-Kč. Úhradu proveďte do 28. února 2019 převodem na účet MŠ. Stejným způsobem jako hradíte obědy dítěte, pod stejným VS, do poznámky uveďte jméno dítěte + záloha na ŠVP.

V letošním roce odjíždí na ŠVP celá MŠ včetně veškerého personálu. MŠ bude tedy po dobu konání ŠVP uzavřena.

Termín ŠVP: 3.6. - 7.6.2019

Čas odjezdu: pondělí 3.6. v 8.00 hodin

Čas návratu: pátek 7.6. mezi 12.00 – 13.00 hodinou

Celková cena:
  cca 2400,-Kč

Cena zahrnuje:

- ubytování

- stravování: 5x denně + pitný režim

- dopravu: tam a zpět

- vstup do vířivky a vyhřívaného bazénu

- vstup do ZOO hřiště

- noční službu u dětí

- pojištění storno poplatků (pro případ, že dítě onemocní a nebude moci odjet)

Informace k ubytování:

Chata na Špici v obci Benecko je nejvýše položená obec v západních Krkonoších. Leží na klidném a bezpečném místě, daleko od hlavní silnice, uprostřed přírody.

Chatu obklopuje dětské ZOO hřiště, děti se mohou procházet a hrát si mezi mini prasátky, kozami, s oslíkem a dalšími zvířátky.

Dále je u chaty dětské hřiště - klouzačka, trampolína, houpačky, prolézačky a pískoviště.

Přímo v chatě bude pro děti k dispozici vyhřívaný bazén s vířivkou.

V blízkosti chaty jsou horské louky a les.

Dne 21.5.2019 se v MŠ uskuteční informativní schůzka týkající se ŠVP, kde Vám bude předán seznam věcí a veškeré potřebné informace a dokumenty.